Шо там у хохлов?

Jun. 28th, 2017 11:15 pm
hozar: (Default)
[personal profile] hozar
Якось майже непомітно пройшла інфа, що "Эхо Москви" запускає програму на українській мові. Вести її буде Матвєй Ганапольскій.
Щоб було зрозуміло, я нагадаю:
1) "Эхо Москви" належить Газпрому = належить Кремлю
2) Кремль запускає україномовну програму в країні, де політика Кремля привела до закриття всіх україномовних шкіл
3) Кремль запускає україномовну програму в країні, де засуджують директора української бібліотеки
4) Кремль запускає україномовну програму в країні, де на державному рівні, правлячі еліти вважають українців недонародом, Україну - недодержавою, а українську мову - польсько-австрійським суржиком.
5) Кремль запускає україномовну програму в країні, яка є агресором і прагне знищити Україну і все українське.
А тепер, через призму вищенаписаного, ще раз обміркуйте новину про запуск україномовної програми на кремлівському ЗМІ.
Бо це не проста новина.
Це новина про те, що боротьба за голови українців триває, посилюється і переходить в нову фазу.
Це черговий привіт всім тим, хто вважає всяких ганапольських, фейгіних і іншу кремлівську шваль друзями України
Це свідчення того, що війна триває і українців будуть знищувати зсередини, влазячи в їхні голови і підриваючи їх у власних авто у мирних містах.
І будуть це робити цинічно, під акомпанемент безголового  люмпенського ресурсу, який кричить атопутіннападе і який давно вже став одним з інструментів війни проти України.

Масон Лемберг

Треба додати, що говнопольский - це той самий, що не так давно насилав прокльони українській владі за мовні квоти й вперто не хтів вести передачі українською на україні. на росії - хоче. эфект гужви?
ПС. До речі, передача буде мати таку ж назву, що й цей пост.

Карта звездунов

Jun. 28th, 2017 11:03 pm
telesyk: (pic#9339619)
[personal profile] telesyk


интересно, выгонят ли провинившихся за то, что Крым нарисовали украинским? Как и кусок Белоруси НАТОвским. Финляндию и Прибалтику с Кавказом нарисовали себе.
don_katalan: (Default)
[personal profile] don_katalan
Якщо в новинних коментарях політиків чи в постах на Фейсбуці раптом рясним цвітом зацвітають пафосні рядки пастора Німеллера, можна не сумніватися: в Україні знову взяли за зад якогось паскудника. І паскудника настільки паскудного, що навіть вписатися за нього прямим текстом — явний зашквар для будь-якої нормальної людини, і єдине, що може виправдовувати співчуття цьому паскуднику — наявність страшного, підступного, невідпорного та неперебірливого спільного ворога.Фото: Сергей Нужненко

Оці таємничі “вони”, які приходили в нацистській Німеччині по комуністів, соціал-демократів, профспілкових діячів, євреїв та самого пастора Німеллера, а тепер нарешті в Україні загнали свої хижі пазурі в пишне гузно Гужви, неодмінно мусять рано чи пізно постукатися в двері кожного, хто в буремному червні 2017-го не встав на захист права кремлівських пропагандистів вимагати й отримувати хабарі з українських політиків. Тож і вереск із приводу арешту головреда “Strana.ua”, переконують нас, — це не підігрування Москві та її “5-й колоні”, а останній бій вільного люду за свободу слова проти безжальної шоколадної диктатури. І біс би з ним, якби подібні месиджі транслював лише екс-голова Мінздоху Януковича Олександр Клименко — він у праві Гужви брати хабарі зацікавлений особисто (менше грошей на редакцію витрачати доведеться). Але коли зловісний шепіт “і по вас прийдуть, і по мене прийдуть...” лунає навіть із вуст редактора-засновниці найбільш єврооптимістичного порталу України, починаєш всерйоз хвилюватися. Невже в країні й справді фронт устиг розвернутися так, що ми тепер із корупціонерами, українофобами, посіпаками Януковича та Кремлем опинилися по один бік барикад?!Read more... )
prof_eug: (Default)
[personal profile] prof_eug
https://www.washingtonpost.com/news/democracy-post/wp/2017/06/27/a-killing-in-kiev-shows-how-the-west-continues-to-fail-ukraine/

"Russia has succeeded in making the debate almost entirely about the useless, unobserved Minsk accords and about the maintenance (or not) of sanctions. None of this has anything to do with defending Ukraine, nor with penalizing Russia for its escalating aggression against Ukraine (and other countries)."

chabapok: (Default)
[personal profile] chabapok
Если кратко - у людей отжали землю, люди начали бастовать, подьехали СБУшники, всех запаковали и побили. Типа, наказали.

https://twitter.com/IMARGOMORTIS/status/879798964278702082
https://www.facebook.com/ievgen.shevchenko.7/posts/10207382938691581

https://www.facebook.com/artemervin/posts/576469062523544
РІШЕННЯ ВІЧЕ У БЕРЕЖИНЦІ

Майже дві години тривало віче селян і фермерів у Бережинці Кіровоградської області. На ньому були обговорені болючі питання та прийняті важливі рішення, запропоновані керівником обласної ради Кіровоградщини, а саме:

1. Керівник обласної поліції Кіровоградської області має піти у відставку.

2. Підрозділи поліції та нацгвардії мають покинути межі села. В разі необхідності підтримки громадського порядку ті підрозділи, що були задіяні у вчорашньому побоїщі мають негайно покинути село, а прибути інші службовці.

3. Громада села висловлює повну довіру ГО "Внутрішній корпус батальйону "Донбас"" та наполягає на присутності її членів в межах села для підтримки порядку.

4. Створити робочу групу з представників громади села, місцевої самооборони, депутатів, фермерів та нардепів для притягнення до відповідальності:
- осіб, що здійснили озброєний напад на майно фермерів та вчинили махінації щодо прав власності на землю
- співробітників силових структур, які вчинили озброєний напад на селян, фермерів та ветеранів АТО, що встали на їх захист, викрадення та нищення їх особистого майна.

В разі невиконання або незадовільнення вимог громади, місцевої самооборони та фермерів буде скликатись позачергове засідання обласної ради Кіровоградщини.

Правда на нашій стороні!
З Днем Конституції!

Яка несподіванка))

Jun. 28th, 2017 02:23 pm
tranquiler: (Default)
[personal profile] tranquiler
Минобороны опровергло захват российского разведчика в ЛНР: был давно уволен


Министерство обороны России в среду, 28 июля, опровергло появившиеся в СМИ публикации о захвате в плен российского военнослужащего в Луганской народной республике (ЛНР).

В Минобороны заявили, что 22-летний Виктор Агеев проходил срочную службу в рядах российской армии и был уволен в запас в 2016 году, а информация о том, что он продолжил службу по контракту, не соответствует действительности.

Родина тебя бросит, сынок. Всегда. (А. Бабченко)

Забавно))

Jun. 28th, 2017 12:35 pm
tranquiler: (Default)
[personal profile] tranquiler
Сижу на работе после ночи на ней же. Голова не соображает вообще. Поэтому пока только веселые картинки.
murysia: (Default)
[personal profile] murysia
1. Надобность разная в стеклах бывает.
Здорово, если их свет наполняет.


дальше  )

4. Если цветное - витражем побудет.


5.Свет отторгает такое стекло, взгляд изнутри лишь позволит оно.


6. Прочное очень стекло в тротуаре,
малый прожектор оно прикрывает.


7. Можно наполнить водою стекло,
соль или перец стерпит оно.


8. Вина любые в стеклянных сосудах.


9. И непонятное, может быть, будет...

chabapok: (Default)
[personal profile] chabapok
Начал наблюдать интересный феномен: русские активно топят за то, чтобы мы им объявили войну, прекратили с ними торговлю и закрыли границы. Дело доходит до маразмов. Позавчера один кадр в жж сначала пытался взять на "слабо", а потом чуть ли не отдаться мне был готов, лишь бы мы все это сделали поскорее. Сегодня что-то похожее было тут, dw.

И я задумался о том, что движет ими.

По торговле и границам.

Есть подозрение, что план вована по получению контроля над украинским политикумом, состоял из шагов. И одним из шагов Украина должна была закрыть торговлю, а в идеале - объявить войну. Тогда, в рамках ответа на действия Украины, можно было бы принять какие-то меры (напоминаю, был 2014, можно было газ перекрыть, как Украине, так и европе, к примеру). То, что Украина на закрытие торговли не пошла - незапланированная внезапность. А раз нет закрытия торговли - то нет причин вводить ответные меры. То есть фактически, в цепочке "логичных" шагов порвалось звено которое никто не думал, что порвется. Это сыграло свою роль, спутало вовану карты, т.к. заготовленного плана на такой случай не было.

По объявлению войны.

Пока война не объявлена, россияне - граждане государства, поддерживающего терроризм. То есть, сами террористы, фактически. Вслух они это не говорят, и даже сами себе в этом не признаются - но на самом деле, им не очень нравится быть в таком статусе. А вот если бы Украина объявила России войну - все было б ок. Статус трансформируется в гораздо более престижный!!! Ты из террориста превращаешься в гражданина страны, которой объявили войну. Это уже не зазорно, и возможно даже немножко почетно. Любые грехи тебе прощаются, укропов становится можно открыто ненавидеть и убивать, терроризм в Украине превращаются в диверсии, терроризм в европе превращается в диверсии странах-союзниках Украины. Становится нормальным даже хвастаться своими "похождениями" в Украине. У правительства появляется дополнительная степень свободы, можно оправдывать плохую экономическую ситуацию - война же. А после войны рано или поздно будет подписан мир - и тебе все грехи простят, в отличии от случая, когда ты террорист.

Но есть еще 1 фактор - время. Все это может произойти в неудачный момент, и тогда обозначенной пользы для россии не будет. Например, если по стране начнутся массовые бунты оппозиции, людям уже будет не до закрытия торговли. А там и МН17 подоспеет. Допинговый скандал, санкции за вмешательство в выборы в США и еще что-нибудь. Атака сразу - и по всем фронтам. Будет не сладко. И если атака планируется - то на предвыборный период.

Именно поэтому россия хочет, чтобы мы торговлю перекрыли и ввели визы сейчас. Именно поэтому кремлеботы получили и выполнили соответствующие инструкции, а остальные россияне стали ретранслировать эти идеи. Сейчас у россии есть время на выстраивание идеологии вокруг перекрытия торговли, введения безвиза, войны. Позже времени может и не быть. Для них лучше, если это произойдет сейчас.
don_katalan: (Default)
[personal profile] don_katalan
Алі Татар-заде
— Створено Генеральний Секретаріят. — Українці Зеленого Клину створили свій уряд. — Ленін за Универсал! — Чуваші творять автономію в Симбірську. — Кому вигідно скасування “ять” та “твердь”?
____________________
Не пройшло й тижня зо дня оголошення Універсалу, як Комітет Ц. Ради в своїм закритім засіданні 28 червня постановив організувати Правительство України під назвою Генерального Секретаріяту Української Центральної Ради.
Всього мало 'бути вісім генеральних секретарів і один генеральний писар.
Зараз же усі пости були обсаджені:
1) Голова Ген. Секретаріяту й Генер. Секретар внутрішніх справ — В.Винниченко; Read more... )

Profile

analitika: (Default)
analitika

June 2017

S M T W T F S
    123
45 67 8910
11121314151617
1819 2021222324
25 2627282930 

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Jun. 28th, 2017 10:29 pm
Powered by Dreamwidth Studios